Aktualizace údajů

Formulář slouží k aktualizaci kontaktních údajů stávajících klientů společnosti M-wifi internet s.r.o.
Zasláním vyplněného formuláře dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v interní databázi společnosti M-wifi internet s.r.o., a to výhradně za účelem zprostředkování sjednaných služeb či jejich komerci.

Položky ve formuláři označené hvězdičkou jsou povinné. Vynecháním takto označené položky k odeslání aktualizaci nedojde.
Děkujeme za pochopení.

Číslo smlouvy*
Příjmení*
Jméno
Společnost
Ulice a číslo*
PSČ*
Obec*
Telefon*
E-mail*
Formulář slouží k aktualizaci kontaktních údajů stávajících klientů společnosti M-wifi internet s.r.o. Zasláním vyplněného formuláře dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v interní databázi společnosti M-wifi internet s.r.o., a to výhradně za účelem zprostředkování sjednaných internetových služeb.


Aktuality

06.01.2017
Výpadek konektivity části sítě
05.01.2015
Vážení klienti, v souvislosti mj. se změnou sídla společnosti jsme Vám zaslali k podpisu Dodatky ke smlouvám a nové Všeobecné podmínky. V případě, že do konce příštího týdne nebudete mít ve schránce dopis, kontaktujte nás telefonicky či mailem. Děkujeme
01.01.2015
Vážení klienti a obchodní partneři, děkujeme Vám za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nového roku 2015 Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů. Současně se těšíme na další společnou spolupráci.
Napište nám
Jméno a přijmení
Váš email
Vaše zpráva
Výkonné kompresory různých značek a parametrů nakoupíte ve firmě Tomek Nářadí. Vybírat můžete kompresory olejové i bezolejové aj.