Chci Internet

Přehled nabízených tarifů

Název tarifu  Maximální
rychlost
Dosahovaná  
rychlost Ø
Minimální 
rychlost
Agregace   Upload   Instalace   Měsíční  
paušál 
 
TARIF 12 Mb* 12 288 kb/s  8-12 Mb/s  4 Mb/s  1:3 3Mb/s   1000 - 1500 Kč ** 250 Kč Objednat
TARIF 25 Mb 25 600 kb/s  20-25 Mb/s  5 Mb/s  1:5 5Mb/s  0 Kč   350 Kč Objednat
TARIF 40 Mb    40 960 kb/s  35-40 Mb/s  6,7 Mb/s  1:6 6Mb/s  0 Kč   450 Kč Objednat
TARIF 55 Mb 56 320 kb/s  50-55 Mb/s  7,9 Mb/s  1:7 8Mb/s  0 Kč   550 Kč Objednat


* - u tohoto tarifu není možnost partnerské registrace pro službu sledovanitv.cz (IPTV) a jejího provozu pod partnerskou registrací. Tento tarif není vhodný pro sledování videa v HD rozlišení.
** - cena se může lišit podle náročnosti instalace a použitých zařízení
 Výše uvedené tarify jsou možné pouze s novější (802.11 AC) technologií, u klientů se staršími (802.11 N) jsou dostupné rychlosti:

Název tarifu    Rychlost Agregace   Měsíční paušál   
TARIF 6 Mb 6144 kb/s  1:2 250 Kč  
TARIF 12 Mb 12228 kb/s  1:4 350 Kč  
TARIF 24 Mb   24576 kb/s   1:8 450 Kč  


U všech prémiových tarifů je přípojné zařízení a instalace zcela zdarma.  Žádné jiné aktivační poplatky, práce technika a podobné nesmyslné položky u nás již neplatíte. Pokud má klient více počítačů, je potřeba připočíst další náklady (cca 300kč dle situace). Jsme si jisti, že nebudete mít potřebu od nás přecházet k jiné společnosti, proto nabízíme i všechny připojení bez jakéhokoli závazku, to znamená na dobu neurčitou. Nabídne Vám tuto možnost některý jiný poskytovatel připojení?

Rychlosti námi uváděné, jsou standartně dosažitelné. Smyšlené, či teoreticky dosažitelné rychlosti bezdrátu "aby to v ceníku dobře vypadalo" neuvádíme.     

Jsme schopni nabídnout individuálně dle požadavků klienta i vyšší tarify, proto pokud se Vám zdá i nejvyšší tarif příliš pomalý, je možno individuálně dodávat i rychlejší připojení. Dále jsme schopní nabídnout  firmám garantované rychlosti případně pronájem trasy naší sítě či zbudování vlastního spoje na profesionální úrovni ať už v bezlicenčních nebo v koordinovaných pásmech. 

Všechny tarify jsou datově a časově neomezené,  u všech tarifů neomezujeme ani neblokujeme stahování přes P2P a jiné sítě.

Na požádání je možno přidělit veřejnou IP adresu, tato je zpoplatněna 50Kč měsíčně.

Všechny uvedené ceny jsou včetně 20% DPH.

Technické informace

Rádi  bychom zde trošku poodhalili jak to chodí v bezdrátových technologíích a jaké jsou naše vize do budoucna.

V dnešní době, kdy na Vás na každém rohu čeká reklama nabízející závratně rychlé připojení, většina klientů soudí nabídky právě podle kritéria maximální rychlosti . Jen málokdo ale zná takové pojmy jako jsou třeba teoretická rychlost nebo agregace.  Prakticky dosahované rychlosti jsou ale ve skutečnosti od ceníkových trochu jinde, u některých společností zafunguje marketing tak, že se uvádějí nadhozené nebo teoretické rychlosti jen kvůli boji o klienta. Že tyto rychlosti klient nikdy nedosáhne, je již vedlejší protože klienti se o to již ani nezajímají, případně se to "svede" na agregaci. V pojmu agregace také spousta lidí tápe a po podpisu smlouvy se diví, že rychlosti uvedené v ceníku jsou buď nedosažitelné, a pokud ano, tak jen velmi zřídka. Například 20Mbit v agregaci 1:30 znamená, že rychlost 20Mbit se rozdělí mezi 30 uživatelů. V praxi se to příliš nestává, ale pokud bude aktivních všech 30 uživatelů, Vaše maximální rychlost bude  pouze katastrofálních 0,6Mbit. Pokud bude Ve vaší skupině aktivní polovina uživatelů, vaše maximální rychlost bude 1,3Mbit. Shrnuto podtrženo, čím vyšší agregační číslo (například 1:40) tím menší rychlosti v praxi dosáhnete a naopak, čím nižší číslo (například 1:10) tím lépe pro klienta.

Další kritérium které ale bohužel klient nevidí, jsou technologie poskytovatele. Pokud máte páteřní spoj do dané lokality například 20Mbit, do ceníku si dáte 20Mbit 1:30 a na lokalitě je připojeno 100 klientů, potřebujete minimálně kouzelnickou hůlku, jinak agregace nelze dodržet.    

Naše konektivita je vždy dostatečná, když se dostáváme i špičkově do horní hranice, přikupujeme další a nečekáme až si klienti stěžují že rychlosti jsou neůnosné, nebo na hranici garantovaných rychlostí. Téměř do všech lokalit již máme zbudovány duplexní páteřní spoje ve volných nebo licencovaných pásem s kapacitami 360Mbit-1Gbit.

Vzorové dokumenty

V případě, že máte zájem o naše služby a zajímá Vás naše smluvní dokuemtace, máte možnost si zde porstuodvat naši vzorovou smlouvu a Všeobecné podmínky

Aktuality

31.08.2018
Při nedávných změnách v systému Raiffeisenbank, při kterým došlo k znefunkčnění našeho systému pro párování plateb, jsme byli bohužel nuceni přejít s účty k jiné bance.
08.05.2018
Dnes, približně od 1 hodiny ranní byl vyřešen problém s vypadáváním, a případným zpomalováním připojení.
04.05.2018
Od dnešních 9 hodin evidujeme ze strany našeho dodavatele připojení krátkodoné výpadky konektivity.
Napište nám