O nás

Poskytovatel internetu s dlouholetou praxí!

Společnost M-Wifi začala působit v oblasti internetu pro Kyjov přibližně od první poloviny roku 2005 (původně ne pod stávajícím názvem). Od počátku se společnost zaměřovala především na zajišťování internetu pro firmy pouze v Kyjově. Postupem času se potřeby obyvatel okolních obcí rozrostly natolik, že došlo k zastřešení kompletního servisu v oblasti poskytování internetu i pro okolní obce v blízkosti Kyjova.

Internet pro Kyjov a okolí – Současná situace

Aktuálně nabízíme připojení k internetu ve 14 lokalitách v okolí Kyjova. Internetové pokrytí v dané oblasti se vyznačuje perfektní konektivitou a je bez výpadků! Spolehnout se můžete také na naše servisní služby. Nejsme firma, co vás nechá na holičkách – internet vám zapojí náš odborný technik, provede úvodní nastavení a poradí vám. V případě potřeby můžete také využít naši informační linku, kde vám poradíme, případně se postaráme o řešení vzniklých problémů. Prohlédněte si konkrétní oblasti připojení k internetu pro Kyjov a okolí!

Vyzkoušejte internet od M-Wifi

Není nic jednoduššího, než si kvalitu a bezproblémovost našeho internetového připojení vyzkoušet! Nebudeme vás tlačit do žádných smluv na dobu neurčitou a tím si vás jakkoli "uvazovat". Pokud objednáte internet (Kyjov a okolí) od M-Wifi, pak máte volnou ruku! Jakékoliv změny tarifů provádíme zcela zdarma. Pokud máte zájem o veřejnou adresu, nebojte se požádat. Jako jedni z mála poskytovatelů internetu pro Kyjov a okolí garantujeme konektivitu, která je vždy dostatečná a proto se nemusíte bát, že po připojení více klientů nastane zpomalení internetu, které s vámi nebude chtít nikdo řešit tak, jak to často bývá v jiných firmách!

Naše páteřní internetové linky se vždy snažíme stavět s maximální možnou propustností. Proto si můžeme dovolit nabízet vysoké rychlosti připojení k internetu. Možná vám jinde nabídnou levnější připojení, klientských zařízení je spousta, jsou různě (ne)kvalitní. Záleží na vás, jestli se budete snažit ušetřit na internetu za každou cenu, necháte se zlákat levnou nabídkou nebo nekvalitním zařízením pro pásmo 5Ghz. Naše nabídka internetu pro Kyjov a okolní obce obsahuje vždy jen kvalitní a prověřené internetové připojení, které nemusíte každý týden restartovat.

Informace o protiprávním jednání ze strany obchodníků mobilního internetového připojení

Chtěli bychom touto cestou informovat o jednání podomních obchodníků, nabízejících mobilní internetové připojení. Vzhledem k tomu, že ve většině obcí je podomní prodej zakázán, jednají podobné individua protizákonně. Podávají lživé informace, že je s podomním prodejem obeznámen starosta apod. U nabídek pak záměrně neuvádějí všechny poplatky, jako například pronájem přípojného zařízení, nemluvě o ceně za výjezdy a servis technika. Naštěstí se dá podobná smlouva vypovědět, je možno uvést, že klient jednal pod nátlakem, navíc jak bylo uvedeno výše, podomní prodejci jednali v rozporu se zákonem.

Aktuality

31.08.2018
Při nedávných změnách v systému Raiffeisenbank, při kterým došlo k znefunkčnění našeho systému pro párování plateb, jsme byli bohužel nuceni přejít s účty k jiné bance.
04.05.2018
Od dnešních 9 hodin evidujeme ze strany našeho dodavatele připojení krátkodoné výpadky konektivity.
Napište nám