IPTV služba - SledovaniTV.cz

Provozovatelem služby je společnost sledovanitv.cz s.r.o., se sídlem U vodárny 3032/2a, 616 00 Brno, IČ 01607910.

Naše síť je partnerem služby IPTV sledovanitv.cz. V rámci tohoto partnerství je možné provést registraci a na 14 dní zdarma vyzkoušet provoz internetové televize a rádia.
Pokud budete se službou spokojeni a bude ji chtít trvale využívat v rámci partnerského programu, je nutné ji objednat na naši zákaznické lince 608 830 240 nebo přes email info@m-wifi.com.
 

Aktuálně: Informace ohledně omezení přetáčení reklam na IPTV SledovaniTV u skupiny FTV Prima - https://sledovanitv.cz/bez-reklam

Co potřebuji abych mohl IPTV službu Sledovanitv.cz v rámci partnerského programu sledovat?

1) Zařízení které dovede pracovat s aplikací Sledovanitv.cz. Pro přehled podporovaných zařízení navštivte stránku https://sledovanitv.cz/info/s/applications.
2) Jeden z tarifů za 350,-, 450,- nebo 550,- od naší společnosti. U měsíčního tarifu za 250,- není služba pod partnerskou registrací podporována.

Jaké programy je možné sledovat?

Skladba programů pro jednotlivé balíčky je uvedena na stránce https://sledovanitv.cz/services(je potřeba mít založen účet, který je po registraci na 14 dní zdarma) nebo po přihlášení do vašeho účtu v menu „Obchod“.

Balíček START obsahuje přes 100 televizních a 100 rádiových stanic.Příklad programů balíčku START

Arcadia World,Das Erste,TV Barrandov,Barrandov Krimi,BBC World,TV Brno 1,cms:tv,ČT1,ČT1 JM,ČT1 SM,ČT2,ČT24,ČT3,ČT Sport,ČT art,Déčko,Epic Drama,Nova Action,Filmpro,Krb,France 24,France 24 (FR),HaHa TV,Hobby TV,Chuck TV,Info TV Brno a jižní morava,i-Vysočina,Jihočeská televize,JOJ Family,Kino Barrandov,Kladno.1 TV,Zoo Brno - Komentovaná krmení,Krušná TV,Mumlavské vodopády,Galerie zvířat,Ošetřování mláďat,Lounge TV,Markíza International,TV Mňam,TV Mňau,NASA TV,NASA TV UHD,TV Natura,NatureTV,Nickelodeon Ukraine,Nova,Nova Lady,Nova Cinema,Óčko,Óčko Expres,Óčko STAR,OIK TV,ORF eins,ORF zwei,Panorama TV,Plzeň TV,Polar,TV Praha,Prima Krimi,Prima Max,CNN Prima News,Prima Show,Prima Star,Paramount Network,Prima COOL,Prima,Prima Love,Prima Zoom,Poslanecká sněmovna ČR,regionalnitelevize.cz,Retro,Rik,Regionální televize jižní Čechy,RT Ústecko,RTM+ (Liberecko),Televize Seznam,Sky News,Šláger Originál,Šláger Premium HD,Šláger Muzika,TVS,Arena sport 1,Arena sport 2,Nova Fun,Spektrum,Čapí hnízdo,Jednotka,Dvojka,RTVS :24,Trojka,TA3,Nova Gold,Tik Bohumín,TV Lux,TV Beskyd,Life TV,TV Noe,UA TV,1+1,Kočičí kavárna,Korálová zahrada,Pláž,Televize Ústeckého kraje,V1 TV,ZAK TV,ZDF,Zoo Brno - Africká vesnice,Zoo Brno - Medvěd kamčatský,Zoo Brno - Medvěd lední,Zoo Brno - Život v zoo

*Skladba programů na obrázku se může lišit od aktuálního stavu, pro aktuální informace použijte prosím sekci Obchod -> Mám aktivní u Vašeho účtu.

Jaká je cena?

Pro základní provoz služby v rámci partnerského programu je cena 140,- měsíčně pro rok 2022. V rámci tohoto paušálu Vám budou aktivovány balíčky „START“, „1xSMART TV“ a „Zpětné přehrávání až 7 dní + Nahrávky 50 hodin

Cena se každoročně upravuje o míru inflace, aktuální poplatky pro autorský fond a provozovatele televizních stanic. Při změně ceny budete informování emailem.

Aktuální ceny rozšiřujících balíčků jsou uvedené v menu „TV BALÍČKY“ pod Vašim účtem.Ilustrační obrázek: Přehled balíčků k objednání a jejich ceny

Komu se služby hradí?

Základní provoz služby (140,-/měs.) v rámci partnerského programu se hradí společnosti M-wifi, bankovní spojení a variabilní symbol je stejný jako pro úhradu internetového připojení.

Další balíčky programů se objednávají pod Vašim účtem u společnosti sledovanitv.cz (stránky sledovanitv.cz → Váš účet→TV BALÍČKY). Podporované možnosti platby: kreditní kartou nebo přes službu GoPay.

Přejete-li si zahrnout platby do měsíčních plateb za internetovou přípojku, je možné objednat balíčky telefonicky na naší zákaznické lince 608 830 240.

Jak na to?

Registraci je nutné provést v naši síti na stránce https://sledovanitv.cz/ přes tlačítko:
„REGISTROVAT SE PŘES PARTNERA M-WIFI“.
Pokud Vám tato volba chybí, využíváte připojení jiného poskytovatele nebo máte aktivní mobilní data ve Vašem přípojném zařízení.Registrace přes partnera

V registračním formuláři vyplňte Vaše údaje a jako adresu uveďte místo přípojky od společnosti M-wifi internet, kde hodláte IPTV využívat.

!Pozor! Účty vytvořené u jiných poskytovatelů internetu nebudou plně funkční a naopak.

Pokud si například vytvoříte účet přes data na mobilu a poté se přihlásíte do Vašeho účtu v naší síti, nebudete mít dostupné programové balíčky pořízené pod touto registrací.
Opačný příklad, na chatě či hotelu by jste se rádi podívali na IPTV přes účet zaregistrovaný u nás, ale balíčky programů pro Váš účet nebudou dostupné.

Pořízené programové balíčky jsou dostupné pouze v síti partnera kde proběhla registrace! Vyjímkou jsou programy a rádio stanice označené ikonkou „Go“, ty jsou dostupné v jakékoli síti.

Go programy
 

Často kladené otázky

 Mám starou televizi která není v seznamu podporovaných zařízení, je možné ji použít pro příjem IPTV?
 Je to možné pokud:
- televize obsahuje jeden ze vstupů: HDMI, YPbPr, nebo CVBS
- a pořídíte si set-top-box, který s televizí propojíte. (Více informací na stránce https://sledovanitv.cz/static/page/navody odkaz „Manuál Set-top Box“)

Základní pořizovací cena set-top-boxu je 2000-2500,-, dle typu zařízení skladem.

Programy skupiny Nova a Prima nemají v balíčku „Zpětné přehrávání až 7 dní + Nahrávky 50 hodin“ možnost zpětného přehrávání?
Ne, služba neobsahuje Timeshift a Nahrávky u kanálů Prima, Prima Cool, Prima Zoom, Prima Love, Prima Max, Prima Comedy Central, Nova, Nova Cinema, Fanda, Smichov, Telka, Nova Sport. Pro tuto funkci u těchto kanálů přiobjednejte balíček NP+.

Kolik zařízení současně je možné použít pro sledování IPTV?
Uživatel může mít pro užívání Služby IPTV registrována v jeden okamžik nejvýše 4 (čtyři) zařízení s tím, že současně lze Službu IPTV (aktivně) přijímat nejvýše na 2 (dvou) zařízeních.

Kam se obrátit pokud mám problém s dostupností objednaných programů?
Obraťte se prosím na provozovatele sledovanitv.cz. Kontaktní email: podpora@sledovanitv.cz

Co mám dělat pokud IP televize nefunguje?
1) restartujte nebo vypněte/zapněte zařízení které používáte pro přehrávání
2) zkontrolujte jestli přehrávání funguje na jiném zařízení
3) zkontrolujte funkčnost internetového připojení (v případě problému vypněte/zapněte napájení od internetové přípojky a také domácího wifi routeru)

V případě problémů s internetovým připojením kontaktujte zákaznický servis společnosti M-wifi internet, tel.: 608 830 240, email: info@m-wifi.com

V případě problémů s přehráváním programů v rámci účtu kontaktujte provozovatele sledovanitv.cz. Kontaktní email: podpora@sledovanitv.cz

Další informace o službě

Navštivte stránky https://sledovanitv.cz/info/s/popis

 

Aktuality

31.08.2018
Při nedávných změnách v systému Raiffeisenbank, při kterým došlo k znefunkčnění našeho systému pro párování plateb, jsme byli bohužel nuceni přejít s účty k jiné bance.
04.05.2018
Od dnešních 9 hodin evidujeme ze strany našeho dodavatele připojení krátkodoné výpadky konektivity.
Napište nám