IPTV služba - SledovaniTV.cz

Provozovatelem služby je společnost sledovanitv.cz s.r.o., se sídlem U vodárny 3032/2a, 616 00 Brno, IČ 01607910.

Naše síť je partnerem služby IPTV sledovanitv.cz. V rámci tohoto partnerství je možné provést registraci a na 14 dní zdarma vyzkoušet provoz internetové televize a rádia.
Pokud budete se službou spokojeni a bude ji chtít trvale využívat v rámci partnerského programu, je nutné ji objednat na naši zákaznické lince 608 830 240 nebo přes email info@m-wifi.com.
 

Aktuálně: Informace ohledně omezení přetáčení reklam na IPTV SledovaniTV u skupiny FTV Prima - https://sledovanitv.cz/bez-reklam

Co potřebuji abych mohl IPTV službu Sledovanitv.cz v rámci partnerského programu sledovat?

1) Zařízení které dovede pracovat s aplikací Sledovanitv.cz. Pro přehled podporovaných zařízení navštivte stránku https://sledovanitv.cz/info/s/applications.
2) Jeden z tarifů za 350,-, 450,- nebo 550,- od naší společnosti. U měsíčního tarifu za 250,- není služba pod partnerskou registrací podporována.

Jaké programy je možné sledovat?

Skladba programů pro jednotlivé balíčky je uvedena na stránce https://sledovanitv.cz/info/cenik, nebo po přihlášení do vašeho účtu v menu „TV BALÍČKY“.

Balíček START obsahuje přes 65 televizních a 45 rádiových stanic.Příklad programů balíčku START*Skladba programů na obrázku se může lišit od aktuálního stavu, pro aktuální informace použijte prosím odkaz výše.

Jaká je cena?

Pro základní provoz služby v rámci partnerského programu je cena 130,- měsíčně pro rok 2022. V rámci tohoto paušálu Vám budou aktivovány balíčky „START“, „1xSMART TV“ a „Zpětné přehrávání až 7 dní + Nahrávky 50 hodin

Cena se každoročně upravuje o míru inflace, aktuální poplatky pro autorský fond a provozovatele televizních stanic. Při změně ceny budete informování emailem.

Aktuální ceny rozšiřujících balíčků jsou uvedené v menu „TV BALÍČKY“ pod Vašim účtem.Ilustrační obrázek: Přehled balíčků k objednání a jejich ceny

Komu se služby hradí?

Základní provoz služby (130,-/měs.) v rámci partnerského programu se hradí společnosti M-wifi, bankovní spojení a variabilní symbol je stejný jako pro úhradu internetového připojení.

Další balíčky programů se objednávají pod Vašim účtem u společnosti sledovanitv.cz (stránky sledovanitv.cz → Váš účet→TV BALÍČKY). Podporované možnosti platby: kreditní kartou nebo přes službu GoPay.

Přejete-li si zahrnout platby do měsíčních plateb za internetovou přípojku, je možné objednat balíčky telefonicky na naší zákaznické lince 608 830 240.

Jak na to?

Registraci je nutné provést v naši síti na stránce https://sledovanitv.cz/ přes tlačítko:
„REGISTROVAT SE PŘES PARTNERA M-WIFI“.
Pokud Vám tato volba chybí, využíváte připojení jiného poskytovatele nebo máte aktivní mobilní data ve Vašem přípojném zařízení.Registrace přes partnera

V registračním formuláři vyplňte Vaše údaje a jako adresu uveďte místo přípojky od společnosti M-wifi internet, kde hodláte IPTV využívat.

!Pozor! Účty vytvořené u jiných poskytovatelů internetu nebudou plně funkční a naopak.

Pokud si například vytvoříte účet přes data na mobilu a poté se přihlásíte do Vašeho účtu v naší síti, nebudete mít dostupné programové balíčky pořízené pod touto registrací.
Opačný příklad, na chatě či hotelu by jste se rádi podívali na IPTV přes účet zaregistrovaný u nás, ale balíčky programů pro Váš účet nebudou dostupné.

Pořízené programové balíčky jsou dostupné pouze v síti partnera kde proběhla registrace! Vyjímkou jsou programy a rádio stanice označené ikonkou „Go“, ty jsou dostupné v jakékoli síti.

Go programy
 

Často kladené otázky

 Mám starou televizi která není v seznamu podporovaných zařízení, je možné ji použít pro příjem IPTV?
 Je to možné pokud:
- televize obsahuje jeden ze vstupů: HDMI, YPbPr, nebo CVBS
- a pořídíte si set-top-box, který s televizí propojíte. (Více informací na stránce https://sledovanitv.cz/static/page/navody odkaz „Manuál Set-top Box“)

Základní pořizovací cena set-top-boxu je 2000-2500,-, dle typu zařízení skladem.

Programy skupiny Nova a Prima nemají v balíčku „Zpětné přehrávání až 7 dní + Nahrávky 50 hodin“ možnost zpětného přehrávání?
Ne, služba neobsahuje Timeshift a Nahrávky u kanálů Prima, Prima Cool, Prima Zoom, Prima Love, Prima Max, Prima Comedy Central, Nova, Nova Cinema, Fanda, Smichov, Telka, Nova Sport. Pro tuto funkci u těchto kanálů přiobjednejte balíček NP+.

Kolik zařízení současně je možné použít pro sledování IPTV?
Uživatel může mít pro užívání Služby IPTV registrována v jeden okamžik nejvýše 4 (čtyři) zařízení s tím, že současně lze Službu IPTV (aktivně) přijímat nejvýše na 2 (dvou) zařízeních.

Kam se obrátit pokud mám problém s dostupností objednaných programů?
Obraťte se prosím na provozovatele sledovanitv.cz. Kontaktní email: podpora@sledovanitv.cz

Co mám dělat pokud IP televize nefunguje?
1) restartujte nebo vypněte/zapněte zařízení které používáte pro přehrávání
2) zkontrolujte jestli přehrávání funguje na jiném zařízení
3) zkontrolujte funkčnost internetového připojení (v případě problému vypněte/zapněte napájení od internetové přípojky a také domácího wifi routeru)

V případě problémů s internetovým připojením kontaktujte zákaznický servis společnosti M-wifi internet, tel.: 608 830 240, email: info@m-wifi.com

V případě problémů s přehráváním programů v rámci účtu kontaktujte provozovatele sledovanitv.cz. Kontaktní email: podpora@sledovanitv.cz

Další informace o službě

Navštivte stránky https://sledovanitv.cz/info/s/popis

 

Aktuality

31.08.2018
Při nedávných změnách v systému Raiffeisenbank, při kterým došlo k znefunkčnění našeho systému pro párování plateb, jsme byli bohužel nuceni přejít s účty k jiné bance.
08.05.2018
Dnes, približně od 1 hodiny ranní byl vyřešen problém s vypadáváním, a případným zpomalováním připojení.
Napište nám